منو
نمایشگاه بین المللی  لوازم خانگی اصفهان

نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی اصفهان

نمایشگاه بین المللی  لوازم خانگی اصفهان

رسول محققیان در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: سومین نمایشگاه تخصصی تجهیزات، لوازم خانه و آشپزخانه مدرن از امروز به مدت چهار روز در نمایشگاه بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برپا می‌شود.

وی بیان داشت: در نمایشگاه تخصصی تجهیزات، لوازم خانه و آشپزخانه مدرن، ۱۲۴ شرکت لوازم خانگی از سراسر کشور شرکت می‌کنند.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی اصفهان تصریح کرد: در این نمایشگاه از استان‌های اصفهان، تهران، یزد، چهارمحال و بختیاری، مرکزی و قزوین و نمایندگی‌های فروش محصولات ایتالیا و کره جنوبی، جدیدترین محصولات خانگی و مدرن را به نمایش می‌گذارند.

وی اعلام کرد: نمایشگاه مذکور در فضایی به مساحت هشت هزار و ۵۰۰ متر مربع است و همه روز از ساعت چهار بعدازظهر تا ساعت ۱۰ شب برای عموم باز است.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی اصفهان تصریح کرد: مشارکت کنندگان این دوره نمایشگاه در شاخه‌های ظروف آشپزخانه، اقلام تزئینی خانه و آشپزخانه، طراحی داخلی خانه و آشپزخانه، شیرآلات بهداشتی آشپزخانه، دکوراسیون داخلی و تجهیزات آشپزخانه اعم از هود، سینک و کابینت فعالیت دارند.

وی بیان داشت: حضور چند برند برتر داخلی برای اولین بار در نمایشگاه تجهیزات و لوازم خانه و آشپزخانه مدرن اصفهان و حضور نمایندگی های چند شرکت خارجی در بخش خانه مدرن از تفاوت های قابل طرح سومین دوره این نمایشگاه محسوب می‌شود.

Close